Informācija par Vibrāciju

Informācija par Vibrāciju

DEWALT elektro instrumenti ir līderi samazināto vibrāciju līmenī. DEWALT turpina izmantot inovatīvas tehnoloģijas, lai turpinātu samazināt vibrācijas, kurām ir tieši pakļauti instrumentu lietotāji.

Likumdošana

Eiropas Fizikālo vibrāciju direktīvas 2002/44/EC tika ieviestas visās Eiropas valstīs sākot ar 2005.06.07. Šīs direktīvas nosaka "Vibrāciju kontroli un mērījumus darba vietā" nosakot, darba devējam, uzdevumu pasargāt darbiniekus no paaugstinātām vibrācijām un samazināt vibrāciju iedarbību līmeni.

Vibrāciju iedarbība ilgtermiņā var izraisīt nopietnas veselības problēmas

Direktīva nosaka pasargāt darbinieku no vibrāciju izraisītām veselības problēmām – vibrāciju iedarbība var atstāt negatīvas sekas veselībai un izraisīt plašāk pazīstamo roku trīces sindromu. Kā arī paaugstinātas vibrācijas atstāj negatīvas sekas uz roku muskuļiem, nerviem un locītavām.

Kurš ir pakļauts riskam?

Tie kuri regulāri lieto augstu vibrāciju instrumentus ilgu laika periodu.

Risku kontrole

Riski var tikt kontrolēti ar labu menedžmentu izvēloties pareizu instrumentu darbam. Tas liek darba devējam rūpēties par dažādiem papildus pienākumiem

  • Samazināt vibrāciju iedarbību līdz minimumam
  • Veikt apmācības un sagatavot informatīvus materiālus
  • Izvērtēt vibrāciju iedarbības līmeni
  • Veicot mērījumus un samazināt vibrāciju iedarbību, kā arī nodrošināt veselības uzraudzību, kad "Vibrāciju ietekmes vērtība" ir panākta
  • Nodrošiniet iedarbību zem ""Vibrāciju ietekmes vērtības" limita.