Par Mums

DEWALT ir pasaulē plaši pazīstams uzņēmums ar nepilnu 80 gadu pieredzi uzticamu elektroinstrumentu izstrādāšanā un ražošanā. 1923.gadā Raymond DEWALT (ASV) izgudroja radiālo ripzāģi, kas nākamo pusgadsimtu kalpoja par standartu kvalitātei un izturībai.
Līdz ar to DEWALT elektroinstrumenti ieguva ilgtermiņa reputāciju profesionālu amatnieku vidū. Uzticamība, precizitāte, jauda un izturība, tā ir DEWALT kvalitāte, kas ir kļuvusi par zīmola vizītkarti. Dzeltenās un melnās krāsas salikums ir reģistrēta preču zīme DEWALT elektroinstrumentiem un aksesuāriem.

DEWALT Today

DEWALT
Visas šīs īpašības ir iegūtas daudzu gadu garumā uzkrājot pieredzi un konsultējoties ar profesionāliem amatniekiem izstrādājot jaunus produktus. Rezultātā DEWALT piedāvā plašu produktu klāstu ar augstas veiktspējas "portatīviem" mehāniskās piedziņas darbarīkiem un piederumiem, līdz ar ko DEWALT produktus novērtē un lieto profesionāli amatnieki visā pasaulē - DEWALT ir lielākais profesionālo elektroinstrumentu zīmols Ziemeļamerikā šodien, un starp vis straujāk augošajiem profesionālo elektroinstrumentu zīmoliem pasaulē pēdējo piecu gadu laikā.
 

Environmental

Mēs esam apņēmušies tiekties uz izcilību vides, veselības aizsardzības un drošības jomā, veicot procesu uzlabojumus, izmantojot progresīvas ražošanas tehnoloģijas un piesārņojuma kontroles praksi. Mēs tiecamies sasniegt augstākos standartus vides aizsardzības jomā, veicinot mūsu darbinieku iesaistīšanu tīras vides uzturēšanā pēc visaugstākajiem standartiem, samazinot atkritumu rašanos un izmantojot pārstrādātos materiālus - lai atbilstu visiem piemērojamiem likumiem un noteikumiem.
 

Contact Us


Ja nepieciešama papildus informācija, lūdzam apmeklēt mūsu klientu centra mājas lapu: [www.2helpu.com]
Vai sazinaties ar mūsu biroju pa tālruni 371 67556949 vai info@licgotus.lv